Doporučujeme
CGID
Novinka Tip
18 137,90 Kč včetně DPH
14 990 Kč

Huawei 8-port 10G GPON and GPON combo OLT karta s optickým modulem XGPON&GPON XFP N2a Požití:  Huawei MA5800 X2, X7, X15, X17 NG OLT system Max split radio: GPON...

Kód: 325
HPE 817747-001 Eth 10/25Gb 2p 640FLR-SFP28 SFP+ Adptr 840139-001 HSTNS-B092
Tip Výprodej
1 815 Kč včetně DPH
1 500 Kč

Použité zboží - plně otestované - drobné oděrky na chladiči

Kód: 1923
1000Hpx M6 02
Novinka Tip
2 770,90 Kč včetně DPH
2 290 Kč

Stonet router M6 nabízí celodomácí síťové řešení Mesh WiFi, díky jedinečné technologii Easy Mesh můžete snadno vytvořit distribuovanou síť po celém vašem velkém domě. Nejnovější...

Kód: 1920
N6 1
Novinka Tip
1 137,40 Kč včetně DPH
940 Kč

Dvoupásmový gigabitový Wi-Fi 6 router AX1800 Router Netis N6 vybavený technologií 802.11AX Wi-Fi 6 vám nabídne současné dvoupásmové připojení s bezdrátovými rychlostmi 1201...

Kód: 1917
Nástěnný optický box (zámek)
Tip Výprodej
217,80 Kč včetně DPH
180 Kč
Kód: 1914
BLU10HD 5G
Akce Tip
BLU10HD 5G
Skladem
1 275,90 Kč včetně DPH
1 054,46 Kč

Deseti prvková UHF pásmová bikónická anténa s F konektorem a mřížkovými reflektory.

Kód: 1038073
ELIKA 700 C
Akce Novinka Tip
2 751,90 Kč včetně DPH
2 274,30 Kč

Anténa s kruhovými prvky pro pásmo UHF s F-konektorem v návaznosti na technologii Loop Yagi společnosti Fracarro. Integrovaný filtr pro 5G a 4G LTE

Kód: 10382
Aruba 2930M JL324A HPE Smart Rate PoE+ 1slotový switch
Tip
55 647,90 Kč včetně DPH
45 990 Kč

Výkonný a flexibilní 1U 24portový přístupový přepínač PoE+ s vysokou hustotou, vybavený porty HPE Smart Rate PoE+ ideální pro pokročilá nasazení Wi-Fi. Tento model má 24x...

Kód: 2067
Aruba 2930M JL319A 24G 1-slot Switch
Tip
26 607,90 Kč včetně DPH
21 990 Kč

Aruba 2930M JL319A 24G 1-slot Switch Výkonný a flexibilní 1U 24portový přístupový přepínač s vysokou hustotou. Tento model má 24 portů 10/100/1000 včetně čtyř, které jsou...

Kód: 2064
HPE OfficeConnect 1420 16G Switch JH016A
Tip
1 210 Kč včetně DPH
1 000 Kč

Rozbalené, bez původního obalu

Kód: 204
Novinky
CGID
Novinka Tip
18 137,90 Kč včetně DPH
14 990 Kč

Huawei 8-port 10G GPON and GPON combo OLT karta s optickým modulem XGPON&GPON XFP N2a Požití:  Huawei MA5800 X2, X7, X15, X17 NG OLT system Max split radio: GPON...

Kód: 325
Síťové prvky
TP-LINK Deco M4, 3 jednotky
6 223,62 Kč včetně DPH
5 143,49 Kč

Mesh WiFi systém se třemi jednotkami, každá je dvoupásmová (s podporou IEEE 802.11 ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz; přenosové rychlosti 300 Mbps na 2.4 GHz a 867 Mbps...

Kód: 996612
TP-LINK Deco M4, 2 jednotky
4 387,41 Kč včetně DPH
3 625,96 Kč

Dvě bezdrátové WiFi multifunkční jednotky (fungují jako směrovač, přístupový bod i extender), podporují mesh sítě, každá obsahuje 2 interní dvoupásmové antény, podporují WiFi...

Kód: 996611
TP-LINK Deco M5, 2 jednotky
6 236,19 Kč včetně DPH
5 153,88 Kč

Koncept Deco (frekvence 2.4 a 5 GHz, IEEE 802.11 ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz; přenosová rychlost 400 a 867 Mbps) zajistí bezproblémové pokrytí signálem, s...

Kód: 996614
Netis N4
Netis N4
Skladem
584,18 Kč včetně DPH
482,79 Kč

Dvoupásmový bezdrátový Wi-Fi router pracující na frekvencích 2,4 a 5 GHz standardu 802.11a/b/g/n/ac. Dvě externí 5 dBi antény poskytují stabilní bezdrátové připojení a optimální...

Kód: 2055
TP-LINK Deco E4, 3ks
4 674,10 Kč včetně DPH
3 862,89 Kč

Výkonný Wi-Fi Mesh systém pro celou domácnost (3 jednotky), dvě interní antény na jednotku Deco, podporuje standardy IEEE 802.11 ac/n/a 5GHz (867 Mbps), 2.4 GHz (300 Mbps),...

Kód: 996610
TP-LINK Deco E4, 2ks
3 270,10 Kč včetně DPH
2 702,56 Kč

Výkonný Wi-Fi Mesh systém pro celou domácnost (dvě jednotky), dvě interní antény na jednotku Deco, podporuje standardy IEEE 802.11 ac/n/a 5GHz (867 Mbps), 2.4 GHz (300 Mbps),...

Kód: 996 609
TP-LINK Deco M5, 3 jednotky
8 948,86 Kč včetně DPH
7 395,75 Kč

Wi-Fi řešení pro celý dům, přenosová rychlost  400 Mb/s v pásmu 2.4 GHz + 867 Mb/s v pásmu 5 GHz, 3 jednotky, každá obsahuje 4 interní antény a 2 gigabitové porty, 1 x...

Kód: 996613
Netis N3
Netis N3
Skladem
833,07 Kč včetně DPH
688,49 Kč

Netis N3 router vybavený technologií 802.11AC Wi-Fi vám nabídne současné dvoupásmové připojení s rychlostí bezdrátového připojení 867 Mbps v pásmu 5 GHz a 300 Mbps v pásmu 2,4...

Kód: 2061
Netis N2
Netis N2
Skladem
833,07 Kč včetně DPH
688,49 Kč

Router Netis N2 nabízí standardní 2x2 MIMO s rychlostmi 867 Mbps u 5 GHz a 300 Mbps u 2,4 GHz.Zařízení disponuje čtyřmi fixními...

Kód: 2058
N3 01
Netis N3
Skladem
688,49 Kč včetně DPH
569 Kč

Netis N3 router vybavený technologií 802.11AC Wi-Fi vám nabídne současné dvoupásmové připojení s rychlostí bezdrátového připojení 867 Mbps v pásmu 5 GHz a 300 Mbps v pásmu 2,4...

Kód: 66
Optické sítě
Svarecka Networex
Tip
ZDARMAZDARMA
24 187,90 Kč včetně DPH
19 990 Kč

Optickou svářečku Networex lze využít pro vlákna SM, MM, DS, NZ-DS (G655), EDF. Svářečka disponuje barevným displejem o velikosti 4,3". Můžete si zvolit ze 3 typů provozu -...

Kód: 54
288 signal 2023 11 14 07 15 11 203 removebg preview (1)
Novinka Tip
217,80 Kč včetně DPH
180 Kč
Kód: 288
MOB 100
MOB 100
Skladem
56,10 Kč včetně DPH
46,36 Kč

MOB-100 - optický přijímač

Kód: 1957
MTX NEO 1310nm FP 0dBm
13 575,14 Kč včetně DPH
11 219,12 Kč

MTX NEO 1310nm FP 0dBm

Kód: 1954
CGID
Novinka Tip
18 137,90 Kč včetně DPH
14 990 Kč

Huawei 8-port 10G GPON and GPON combo OLT karta s optickým modulem XGPON&GPON XFP N2a Požití:  Huawei MA5800 X2, X7, X15, X17 NG OLT system Max split radio: GPON...

Kód: 325
360 box hg8310m removebg preview
Novinka Tip
225,06 Kč včetně DPH
186 Kč
Kód: 360
243 opticky pigtail lc upc sm lszh 0 9 1m removebg preview
18,15 Kč včetně DPH
15 Kč

Optický pigtail LC/UPC

Kód: 243
246 opticky pigtail lc apc sm lszh 0 9 1m removebg preview
18,15 Kč včetně DPH
15 Kč

Optický pigtail LC/APC

Kód: 244
81 lamacka optickych vlaken removebg preview
Tip
2 770,90 Kč včetně DPH
2 290 Kč
Kód: 81
Kufr s nářadím pro práci s optikou
Tip
5 916,90 Kč včetně DPH
4 890 Kč

Vybavený kufr pro práci s optikou

Kód: 87

Networex