TP-LINK Deco M4, 3 jednotky

Kód: 996612
Neohodnoceno
Značka: TP-Link
5 143,49 Kč 6 223,62 Kč včetně DPH
Skladem
Možnosti doručení

Mesh WiFi systém se třemi jednotkami, každá je dvoupásmová (s podporou IEEE 802.11 ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz; přenosové rychlosti 300 Mbps na 2.4 GHz a 867 Mbps při 5 GHz). Režimy: router / přístupový bod. Sada podporuje také tyto technologie: MU-MIMO, auto Path Selection, self-Healing, AP Steering, Band Steering a Beamforming. Rozhraní: 2 x gigabitový ethernet port (WAN/LAN auto-sensing) na jednotku Deco.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zažijte Wi-Fi jako nikdy předtím: TP-LINK Deco M4 Wireless AC1200 WiFi Mesh

Deco M4 využívá síťovou technologii TP-Link, která pokryje celý váš domov výkonným Wi-Fi signálem. Několik jednotek plynule spolupracuje na vytvoření domácí sítě, jako jste nikdy nezažili.

Proč zakoupit

  • Deco využívá systém jednotek k dosažení bezproblémového celoplošného Wi-Fi pokrytí - eliminuje slabé oblasti signálu jednou provždy!
  • Díky pokročilé Deco síťové technologiijednotky spolupracují na vytvoření jednotné sítě s jediným názvem sítě. Zařízení se automaticky přepíná mezi jednotkami Deco při vašem pohybu po domě pro dosažení nejvyšší možné rychlosti.
  • Trojbalení Deco M4 poskytuje Wi-Fi pokrytí na ploše až 5500 čtverečních stop.
  • Deco M4 poskytuje rychlé a stabilní spojení rychlostí až 1167 Mb/s a spolupracuje s hlavními poskytovateli internetových služeb (ISP) a modemem.
  • Deco dokáže zvládnout provoz i z nejrušnějších sítí a poskytuje připojení bez zpoždění až pro 100 zařízení.
  • Rodičovská kontrola omezuje čas online a blokuje nevhodné webové stránky podle jedinečných profilů vytvořených pro každého člena rodiny.
  • Instalace je jednodušší než kdy jindy s aplikací Deco, která vás provede každým krokem.

Zabiják mrtvé Wi-Fi zóny

Deco M4 je nejjednodušší způsob, jak zaručit silný signál Wi-Fi v každém rohu vašeho domova až na ploše 5500 čtverečních stop. Bezdrátové připojení a volitelný ethernetový backhaul spolupracují pro propojení jednotek Deco, čímž zajišťují ještě vyšší síťové rychlosti a skutečně bezproblémové pokrytí.

Pracuje ve třech režimech

Flexibilní a multifunkční zařízení Deco M4 obsahuje řadu funkcí, které mu umožňují pracovat jako směrovač, přístupový bod nebo rozšiřovač dosahu. Stačí si vybrat režim pro vaše skutečné požadavky na síť a zažít maximální flexibilitu bezdrátového připojení.

Bezproblémový roaming s jedním názvem Wi-Fi

Síťový TP-Link znamená, že jednotky Deco spolupracují na vytvoření jedné jednotné sítě.Váš telefon nebo tablet se automaticky připojí k nejrychlejší jednotce Deco během vašeho pohybu po domě a vytváří skutečně bezproblémový Wi-Fi zážitek.

Klíčové vlastnosti

Sofistikovaný Mesh WiFi systém se třemi jednotkami. Každá z nich je dvoupásmová (s podporou IEEE 802.11 ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz; přenosové rychlosti 300 Mbps na 2.4 GHz a 867 Mbps při 5 GHz). Režimy: router / přístupový bod. Sada podporuje také tyto technologie: MU-MIMO, auto Path Selection, self-Healing, AP Steering, Band Steering a Beamforming. Rozhraní: 2 x gigabitový ethernet port (WAN/LAN auto-sensing) na jednotku Deco.