Specifikace - HP X120 1G SFP LC LX Transceiver. Typ rozhraní: SFP, Rychlost přenosu dat (max.): 1 000 Mbit / s, Konektor s optickými vlákny: LC. Maximální přenosová vzdálenost: 10000 m, vlnová délka: 1310 nm, typ kabelu: single-mode. Šířka: 5,65 cm, Hloubka: 1,34 cm, Výška: 8,5 mm

 


 

 

Typ rozhraní

:

SFP

Rychlost přenosu dat (max.)

:

1 000 Mbit / s

Konektor z optických vláken

:

LC

Síťové standardy

:

IEEE 802.3z

Typ vysílače SFP

:

LX

Množství vláknových portů

:

1

 

Maximální přenosová vzdálenost

:

10 km

Vlnová délka

:

1310 nm

Typ kabelu

:

Single-mode

HPE SFP X120 1GB SFP LC LX Transceiver JD119BRU - rozbalený - záruční doba 6 měsíců

  • Výrobci Hewlett Packard
  • Záruční doba: 6 měsíců
  • Kód výrobku: JD119BRU
  • Dostupnost: Na skladě

Doporučené produkty

HP 1820 24G PoE+ (185W) J9983A Switch -rozbalený – záruční doba 6 měsíců

HP 1820 24G PoE+ (185W) J9983A Switch -rozbalený – záruční doba 6 měsíců

Zboží je pouze rozbalené a plně funkčníZáruční doba 6 měsícůSíťový přepínač, podpora IEEE, PoE+ (až 185 W). Rozhraní: 12 x 10/100/1000 RJ-45 PoE+, 12 ..

HPE 1910-24-PoE+ (180W) JG539A Switch -rozbalený – záruční doba 6 měsíců

HPE 1910-24-PoE+ (180W) JG539A Switch -rozbalený – záruční doba 6 měsíců

Zboží je pouze rozbalené a plně funkčníZáruční doba 6 měsícůPodnikový L3 lite přepínač s managementem, 24x port Fast Ethernet 10/100 Mb/s s konektorem..

Na skladě

HPE 1820 48G J9981A Switch -rozbalený – záruční doba 6 měsíců

HPE 1820 48G J9981A Switch -rozbalený – záruční doba 6 měsíců

Zboží je pouze rozbalené a plně funkčníZáruční doba 6 měsíců48 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE..

Na skladě

HPE 1620 24G JG913A Switch -rozbalený – záruční doba 6 měsíců

HPE 1620 24G JG913A Switch -rozbalený – záruční doba 6 měsíců

Zboží je pouze rozbalené a plně funkčníZáruční doba 6 měsícůSwitch, smart-managed. Rozhraní: 24 x RJ-45 autosensing 10/100/1000 porty, 1 x RJ-45 konzo..

Na skladě