SPECIFICATIONS

Model

AOR500-S

Dynamic Range*

24dB / 22dB

Max.Distance**

80km

Wavelength

1550/1310nm

Event Dead Zone **

1.5m

Attenuation Dead Zone

8.0m

Pulse Width

10ns, 25ns, 50ns, 100ns, 250ns, 500ns, 1us, 2.5us, 5us,10us

Distance uncertainty

±(0.8m ± 0.001% * testing distance ± resolution)

Loss Resolution

0.001dB

Min.Distance Resolution

1m

Connector

FC interchangeable adapter (optional: SC,ST,LC interchangeable adapters)

VFL

1mW

Data Storage

> 10000 traces (standard 1GB SD card)

Display

3.5 inch TFT color LCD

Interface

USB

Battery

Built-in rechargeable battery

Working Time

>10 hrs (Bellcore TR-NWT-001138)

* pulse width 10us, average time>5 minutes, SNR=1, 23°C±2°C

** at 1550nm, one fiber without adapter and splicing connection inside

** pulse width 10ns, terminal refection loss>40dB

GENERAL SPECIFICATIONS

Size(H*W*D)

197mm * 107mm * 67mm

Weight

About 750g

Storage Temperature

-20°C -- +60°C , < 90%RH

Operating Temperature

-10°C -- +50°C , < 90%RH

ACCESSORIES

Standard

Optional

AC/DC adapter with power cord *1

SC interchangeable connector *1

Operation guide *1

ST interchangeable connector *1



Mini Palm OTDR AOR-500 witch SC/UPC, SC/APC, LC/UPC adapter

  • Výrobci Networex
  • Záruční doba: 24 měsíců
  • Kód výrobku: OTDR AOR500S
  • Dostupnost: Na skladě

Doporučené produkty

Optická svářečka Networex (svárečka, kufr, lámačka, 2x elektroda, kleště baterie, adaptér)

Optická svářečka Networex (svárečka, kufr, lámačka, 2x elektroda, kleště baterie, adaptér)

Použití pro vlákna SM, MM, DS, NZ-DS (G655), EDF …4,3“ barevný displej Plně automatický, poloautomatický a ruční provozMůže být aplikována na v..

Na skladě

TP-LINK Archer C6 Bezdrátový gigabitový MU-MIMO router AC1200

TP-LINK Archer C6 Bezdrátový gigabitový MU-MIMO router AC1200

Bezdrátový gigabitový MU-MIMO router AC1200 Archer C6 Podporuje standard 802.11ac Souběžný přenos dat rychlostí 300 Mb/s v pásmu 2,4 GH..

Na skladě

Micos optický rozvaděč ORM 4

Micos optický rozvaděč ORM 4

 Je určen k uložení 4 optických (duplex) konektorů ve vnitřním i venkovním prostředí. Rozvaděč lze doplnit jednoduchým držákem, který umožňuje je..

Na skladě

TP-LINK TL-WR841N wifi 300Mbps Wireless LAN Router, 2x fixní antena

TP-LINK TL-WR841N wifi 300Mbps Wireless LAN Router, 2x fixní antena

Popis produktu: Bezdrátový router TP-LINK TL-WR841N poskytuje propustnost bezdrátového spojení až do rychlosti 300 Mbit/s. Podporuje standardy IE..

Na skladě