Zboží je pouze rozbalené a plně funkční

Záruční doba 6 měsíců


48 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE- TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T); Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only

4 SFP 100/1000 Mbps ports (IEEE 802.3z Type 1000BASE-X, IEEE 802.3u Type 100BASE-FX) Supports a maximum of 48 autosensing 10/100/1000 ports plus 4 SFP ports

Supports a maximum of 48 autosensing 10/100/1000 ports plus 4 SFP 100/1000 slots

17.42(w) x 9.69(d) x 1.73(h) in (44.25 x 24.61 x 4.39 cm) (1U height)

HPE 1820 48G J9981A Switch -rozbalený – záruční doba 6 měsíců

  • Výrobci Hewlett Packard
  • Záruční doba: 6 měsíců
  • Kód výrobku: J9981A
  • Dostupnost:

Doporučené produkty

Optická svářečka Networex (svárečka, kufr, lámačka, 2x elektroda, kleště baterie, adaptér)

Optická svářečka Networex (svárečka, kufr, lámačka, 2x elektroda, kleště baterie, adaptér)

Použití pro vlákna SM, MM, DS, NZ-DS (G655), EDF …4,3“ barevný displej Plně automatický, poloautomatický a ruční provozMůže být aplikována na v..

Na skladě

TP-LINK Archer C6 Bezdrátový gigabitový MU-MIMO router AC1200

TP-LINK Archer C6 Bezdrátový gigabitový MU-MIMO router AC1200

Bezdrátový gigabitový MU-MIMO router AC1200 Archer C6 Podporuje standard 802.11ac Souběžný přenos dat rychlostí 300 Mb/s v pásmu 2,4 GH..

Na skladě

Optický rozvaděč ORM 4

Optický rozvaděč ORM 4

 Je určen k uložení 4 optických (duplex) konektorů ve vnitřním i venkovním prostředí. Rozvaděč lze doplnit jednoduchým držákem, který umožňuje je..

Na skladě

TP-LINK TL-WR841N wifi 300Mbps Wireless LAN Router, 2x fixní antena

TP-LINK TL-WR841N wifi 300Mbps Wireless LAN Router, 2x fixní antena

Popis produktu: Bezdrátový router TP-LINK TL-WR841N poskytuje propustnost bezdrátového spojení až do rychlosti 300 Mbit/s. Podporuje standardy IE..

Na skladě