Networex

Splitter 1:8 Connectored SC/APC-SC/APC
Splitter 1:8 without Connector

Splitter 1:8 without Connector

Splitter 1:8 without Connector..

BAZAR!!! UBNT Nanostation 5

BAZAR!!! UBNT Nanostation 5

Použité zařízení, plně funkční. Záruční doba 14dní.Ubiquiti NanoStation5 - Klientská venkovní jednotka pro bezdrátové sítě v pásmu 5GHz, obsahuje..

Na skladě

GPON Seminář 11. 3. 2020

GPON Seminář 11. 3. 2020

Cena zahrnuje účast 1 osoby..

Na skladě

GPON Technické školení 12. 3. 2020

GPON Technické školení 12. 3. 2020

Cena zahrnuje účast max. 2 osob..

Na skladě

Zobrazuji 16 až 20 z 20 (celkem stran 2)