Networex

Fiber Cleaver FC-6S (zalamovačka optických vláken)

Fiber Cleaver FC-6S (zalamovačka optických vláken)

Praktický nástrojSnadné ovládáníSnadno vyměnitelný kotouček ostří Verze s bezpečnostním sběračem odlomků vláken Bezpečná práce s odlomky vláken díky ..

Na skladě

Kimwipes Lint Free Wipes - bezprašné čistící ubrousky

Kimwipes Lint Free Wipes - bezprašné čistící ubrousky

Suché bezprašné ubrousky jsou určeny k čištění optických vláken a kabelů. Balení obsahuje 280ks..

Na skladě

LED Reflektor High Flood Light 50W 3000K

LED Reflektor High Flood Light 50W 3000K

Power: 50WCCT: 3000KVoltage: AC85-265V 50/60HzIP Krytí: IP65..

Na skladě

Mini Palm OTDR AOR-500 witch SC/UPC, SC/APC, LC/UPC adapter

Mini Palm OTDR AOR-500 witch SC/UPC, SC/APC, LC/UPC adapter

SPECIFICATIONS Model AOR500-S Dynamic Range* 24dB / 22dB Max.Distance** 80km Wavelength 1550/1..

Na skladě

Nástroj KMS-K na podélné párání  HDPE trubek a mikrotrubiček

Nástroj KMS-K na podélné párání HDPE trubek a mikrotrubiček

Nástroj pro bezpečné dlouhé řezání plastových plášťů kabelů s různou tloušťkou. Použitelné buď na začátku nebo uprostřed kabelu. Dodatečné upevňovací ..

Na skladě

Optická svářečka Networex (svárečka, kufr, lámačka, 2x elektroda, kleště baterie, adaptér)

Optická svářečka Networex (svárečka, kufr, lámačka, 2x elektroda, kleště baterie, adaptér)

Použití pro vlákna SM, MM, DS, NZ-DS (G655), EDF …4,3“ barevný displej Plně automatický, poloautomatický a ruční provozMůže být aplikována na v..

Na skladě

Splitter 1:16 Connectored SC/APC-SC/APC
Splitter 1:16 without Connector
Splitter 1:2 Connectored SC/APC-SC/APC
Splitter 1:2 without Connector
Splitter 1:32 without Connector
Splitter 1:4 Connectored SC/APC-SC/APC
Splitter 1:4 without Connector
Splitter 1:64 without Connector
Splitter 1:8 Connectored SC/APC-SC/APC
Zobrazuji 1 až 15 z 17 (celkem stran 2)