Příslušenství k rozvaděčům

Modul ORSM 1 SC/APC - 12F

Modul ORSM 1 SC/APC - 12F

Modul ORSM 1 SC/APC Vystrojen adaptery 12x SC/APC, SM, SX, zelený a Pigtaily 12x barevné provedení SC/APC, SM, G657A, 0,9mm, LSZH, 2m, easy strip ..

Skladem

Modul ORSM 1 SC/APC - 12F

Modul ORSM 1 SC/APC - 12F

Modul ORSM 1 SC/APC Vystrojen adaptery 12x SC/APC, SM, SX, zelený ..

Skladem

Modul ORSM 1 SC/UPC - 12F

Modul ORSM 1 SC/UPC - 12F

Modul ORSM 1 SC/UPC Vystrojen adaptery 12x SC/UPC, SM, SX, zelený a Pigtaily 12x barevné provedení SC/UPC, SM, G657A, 0,9mm, LSZH, 2m, easy strip ..

Skladem

Modul ORSM 1 SC/UPC - 12F
Modul ORSM montážní

Modul ORSM montážní

Modul ORSM montážní - výsuvný..

Skladem

Optická kazeta KM1

Optická kazeta KM1

Optická kazeta pro SOP 12,ORM 12/24, ORM 24 RD,  HORM 24+100, ORM48 RD, SNM 48, ORMPTR 1,5U, 2U, ORMPV 1U, 2U, ORMP 1U, 2U,ORMPM, ORS 1,2, 3, max..

Skladem

Optická zásuvka ORM 1 nevystrojená

Optická zásuvka ORM 1 nevystrojená

Optická zásuvka ORM 1 nevystrojená. Je určena pro instalaci ve vnitřním prostředí na zeď.Kapacita až 4 optické konektoryLze osadit adaptéry 2x SC simp..

Skladem

Panel vyvazovací

Panel vyvazovací

Samotný panel bez plexi, pro ormpm 3u..

Skladem

Panel zaslepovací

Panel zaslepovací

Panel zaslepovací - pro zaslepení volného prostoru určeného pro modul ORMPM..

Skladem

Plexi pro vyvazovací panel

Plexi pro vyvazovací panel

Samostatné plexi..

Skladem

Teplem smrštitelná ochrana l=45mm

Teplem smrštitelná ochrana l=45mm

Teplem smrštitelná ochrana l=45mm, D = 2,6mm pro držák svárů TS6..

Skladem

Trubka vrapovaná

Trubka vrapovaná

Trubka vrapovaná 4,8 x 7,1mm, l = 1m..

Skladem

TS 6

TS 6

Držák  teplem smrštitelných ochran svárů 6 vl. pro mikrokazetu KM2, kazetu KM1, SK121/S..

Skladem

Vedení ORMPM 3U

Vedení ORMPM 3U

Vodící panel pro přivedení kabelu horem..

Skladem

Vedení ORMPM 4U

Vedení ORMPM 4U

Vodící panel pro přivedení kabelu horem..

Skladem

Zobrazuji 16 až 30 z 32 (celkem stran 3)