Příslušenství k rozvaděčům

12xSC

12xSC

Modul pro kazety, bez kazet. max 12 konektorů..

Skladem

Aretace kazet

Aretace kazet

Aretace kazet SK 123..

Skladem

Box na rezervy 1U

Box na rezervy 1U

Box pro uložení rezerv kabelu, výška 1U výklopný..

Skladem

Box na rezervy 1U

Box na rezervy 1U

Box pro uložení rezerv kabelu, výška 1U zadní vstup..

Skladem

Box na rezervy 2U

Box na rezervy 2U

Box pro uložení rezerv kabelu, výška 2U výklopný..

Skladem

Držák ORM 3 na sloup

Držák ORM 3 na sloup

Držák ORM 3 na sloup, provedení nerez...

Skladem

Držáky na sloup URM

Držáky na sloup URM

Držáky na sloup URM bal. 2 ks..

Skladem

Kazeta SK 123

Kazeta SK 123

Výklopná kazeta SK 123 se dvěma držáky svárů 8 pozic..

Skladem

MDP OZ 144S

MDP OZ 144S

Sloupkový rozvaděč, kapacita max 144 optických svárů, výklopná a vyjímatelná svařovací část, pro max. 6ks optických kazet výklopný systém KM4, průchod..

Skladem

Modul 24xSC

Modul 24xSC

Modul pro kazety, bez kazet. max 24 konektorů, 2 pozice..

Skladem

Modul ORSM 1 LC/APC

Modul ORSM 1 LC/APC

Modul ORSM 1 LC/APC Vystrojen adaptery 12x LC/APC, duplex, SM, zelený a Pigtaily 24x barevné provedení LC/APC, SM, G657A, 0,9mm, LSZH, 2m, easy strip&..

Skladem

Modul ORSM 1 LC/APC - 24F

Modul ORSM 1 LC/APC - 24F

Modul ORSM 1 LC/APC Vystrojen adaptery 12x LC/APC duplex, SM, zelený ..

Skladem

Modul ORSM 1 LC/UPC - 24F

Modul ORSM 1 LC/UPC - 24F

Modul ORSM 1 LC/UPC Vystrojen adaptery 12x LC/UPC, duplex, SM, modrý a Pigtaily 24x barevné provedení LC/UPC, SM, G657A, 0,9mm, LSZH, 2m, easy strip&n..

Skladem

Modul ORSM 1 LC/UPC - 24F

Modul ORSM 1 LC/UPC - 24F

Modul ORSM 1 LC/UPC Vystrojen adaptery 12x LC/UPC duplex, SM, modrý ..

Skladem

Modul ORSM 1 provařovací

Modul ORSM 1 provařovací

Provařovací modul ORSM se záslepkou..

Skladem

Zobrazuji 1 až 15 z 32 (celkem stran 3)