Příslušenství

Micos Aretace kazet

Micos Aretace kazet

Aretace kazet SK 123..

Na skladě

Micos Box na rezervy 1U

Micos Box na rezervy 1U

Box pro uložení rezerv kabelu, výška 1U zadní vstup..

Na skladě

Micos Box na rezervy 1U

Micos Box na rezervy 1U

Box pro uložení rezerv kabelu, výška 1U výklopný..

Na skladě

Micos Box na rezervy 2U

Micos Box na rezervy 2U

Box pro uložení rezerv kabelu, výška 2U výklopný..

Na skladě

Micos držák ORM 3 na sloup

Micos držák ORM 3 na sloup

Držák ORM 3 na sloup, provedení nerez...

Na skladě

Micos držáky na sloup URM

Micos držáky na sloup URM

Držáky na sloup URM bal. 2 ks..

Na skladě

Micos Kazeta SK 123

Micos Kazeta SK 123

Výklopná kazeta SK 123 se dvěma držáky svárů 8 pozic..

Na skladě

Micos MDP OZ 144S

Micos MDP OZ 144S

Sloupkový rozvaděč, kapacita max 144 optických svárů, výklopná a vyjímatelná svařovací část, pro max. 6ks optických kazet výklopný systém KM4, průchod..

Na skladě

Micos Modul 12xSC

Micos Modul 12xSC

Modul pro kazety, bez kazet. max 12 konektorů..

Na skladě

Micos Modul 24xSC

Micos Modul 24xSC

Modul pro kazety, bez kazet. max 24 konektorů, 2 pozice..

Na skladě

Micos Modul ORSM 1 LC/APC

Micos Modul ORSM 1 LC/APC

Modul ORSM 1 LC/APC Vystrojen adaptery 12x LC/APC, duplex, SM, zelený a Pigtaily 24x barevné provedení LC/APC, SM, G657A, 0,9mm, LSZH, 2m, easy strip&..

Na skladě

Micos Modul ORSM 1 LC/APC - 24F

Micos Modul ORSM 1 LC/APC - 24F

Modul ORSM 1 LC/APC Vystrojen adaptery 12x LC/APC duplex, SM, zelený ..

Na skladě

Micos Modul ORSM 1 LC/UPC - 24F

Micos Modul ORSM 1 LC/UPC - 24F

Modul ORSM 1 LC/UPC Vystrojen adaptery 12x LC/UPC, duplex, SM, modrý a Pigtaily 24x barevné provedení LC/UPC, SM, G657A, 0,9mm, LSZH, 2m, easy strip&n..

Na skladě

Micos Modul ORSM 1 LC/UPC - 24F

Micos Modul ORSM 1 LC/UPC - 24F

Modul ORSM 1 LC/UPC Vystrojen adaptery 12x LC/UPC duplex, SM, modrý ..

Na skladě

Micos Modul ORSM 1 provařovací

Micos Modul ORSM 1 provařovací

Provařovací modul ORSM se záslepkou..

Na skladě

Zobrazuji 1 až 15 z 32 (celkem stran 3)