Velkoobchodní ceny pro zákazníky B2B budou zobrazeny po registraci zde.

Vaše registrace bude schválena do následujícího pracovního dne.

Akce k prvnímu nákupu světlo zdarma
Triax TR63 DVB-T2 přijímač
Seminář a školení
Switche HP
Optická svářečka
Školení GPON

Doporučené produkty

HP 1820 24G PoE+ (185W) J9983A Switch -rozbalený – záruční doba 6 měsíců

HP 1820 24G PoE+ (185W) J9983A Switch -rozbalený – záruční doba 6 měsíců

Zboží je pouze rozbalené a plně funkčníZáruční doba 6 měsícůSíťový přepínač, podpora IEEE, PoE+ (až 185 W). Rozhraní: 12 x 10/100/1000 RJ-45 PoE+, 12 ..

HPE 1910-24-PoE+ (180W) JG539A Switch -rozbalený – záruční doba 6 měsíců

HPE 1910-24-PoE+ (180W) JG539A Switch -rozbalený – záruční doba 6 měsíců

Zboží je pouze rozbalené a plně funkčníZáruční doba 6 měsícůPodnikový L3 lite přepínač s managementem, 24x port Fast Ethernet 10/100 Mb/s s konektorem..

Na skladě

HPE 1820 48G J9981A Switch -rozbalený – záruční doba 6 měsíců

HPE 1820 48G J9981A Switch -rozbalený – záruční doba 6 měsíců

Zboží je pouze rozbalené a plně funkčníZáruční doba 6 měsíců48 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE..

Na skladě

HPE 1620 24G JG913A Switch -rozbalený – záruční doba 6 měsíců

HPE 1620 24G JG913A Switch -rozbalený – záruční doba 6 měsíců

Zboží je pouze rozbalené a plně funkčníZáruční doba 6 měsícůSwitch, smart-managed. Rozhraní: 24 x RJ-45 autosensing 10/100/1000 porty, 1 x RJ-45 konzo..

Na skladě

Nejnovější

HPE SFP X120 1GB SFP LC LX Transceiver JD119BRU - rozbalený - záruční doba 6 měsíců

HPE SFP X120 1GB SFP LC LX Transceiver JD119BRU - rozbalený - záruční doba 6 měsíců

Specifikace - HP X120 1G SFP LC LX Transceiver. Typ rozhraní: SFP, Rychlost přenosu dat (max.): 1 000 Mbit / s, Konektor s optickými v..

Na skladě

LED Reflektor High Flood Light 70W 2800-3200K

LED Reflektor High Flood Light 70W 2800-3200K

Power: 70WCCT: 2800-3000KVoltage: AC85-265V 50/60HzIP Krytí: IP65..

Na skladě

LED Reflektor High Flood Light 50W 3000K

LED Reflektor High Flood Light 50W 3000K

Power: 50WCCT: 3000KVoltage: AC85-265V 50/60HzIP Krytí: IP65..

Na skladě

LED Reflektor High Flood Light 30W 2800-3000K

LED Reflektor High Flood Light 30W 2800-3000K

Power: 30WCCT: 2800-3200KVoltage: AC100-240V 50/60HzIP Krytí: IP65..

Na skladě

Mini Palm OTDR AOR-500 witch SC/UPC, SC/APC, LC/UPC adapter

Mini Palm OTDR AOR-500 witch SC/UPC, SC/APC, LC/UPC adapter

SPECIFICATIONS Model AOR500-S Dynamic Range* 24dB / 22dB Max.Distance** 80km Wavelength 1550/1..

Na skladě

Nástroj KMS-K na podélné párání  HDPE trubek a mikrotrubiček

Nástroj KMS-K na podélné párání HDPE trubek a mikrotrubiček

Nástroj pro bezpečné dlouhé řezání plastových plášťů kabelů s různou tloušťkou. Použitelné buď na začátku nebo uprostřed kabelu. Dodatečné upevňovací ..

Na skladě

Triax TR63 DVB-T2 přijímač

Triax TR63 DVB-T2 přijímač

Přijímač TR 63 – Triax – 305263 Audio výstup digitální, koaxiální anoPočet scart přípojek 1Počet programových paměťových míst 1000Twin přijímač n..

Na skladě

SPOJ (2x jednotka s antenou, bez držáků)) IgniteNet ML-60-35-EU-A 60GHz jednotka MetroLinq™ 1G 60-35 PTP/Client

SPOJ (2x jednotka s antenou, bez držáků)) IgniteNet ML-60-35-EU-A 60GHz jednotka MetroLinq™ 1G 60-35 PTP/Client

Zboží je pouze rozbalené a plně funkčníZáruční doba 6 měsícůOutdoor prvek, který nahrazuje gigabitový kabel - jedná se o plně duplexní bezdrátové pojí..

Na skladě